8 Eylül 2011 Perşembe

Oriflame Makyaj İstasyonu Kazanma Şansı
Oriflame'in düzenlediği ilginç bir yarışma var bu yukarıda gördüğünüz makyaj istasyonunu kazanma şansı yakalıyorsunuz.
Makyaj istasyonunun katlanabilir özelliği farklı şekillerde taşıma ve kullanım avantajları sağlıyor.
Ürün tanıtım için de ideal.
Aşağıya resimlerini koyuyorum,katlanabilir özelliğini göstermek için...
Fotoğraflar Oriflame Türkiyenin resmi sitesinden alıntıdır.Kampanyaya Katılım Koşulları ve Ayrıntılı Bilgi

''Oriflame’in geniş makyaj yelpazesinden seçtiğiniz ürünler ile makyajınızı yapın, kullandığınız Oriflame ürünlerinden biri Wonder Colour Ruj olması şartıyla en az 3'ü ile yüzünüz net olarak görünecek şekilde resminizi ürünlerle beraber çekin vepr@oriflame.com.tr adresine gönderin. Resimler Oriflame Türkiye Resmi Facebook sayfasında yayınlanacak, en çok beğeni alan resim profesyonel Makyaj İstasyonu’nun sahibi olacak!


Yarışma Kuralları

• Yarışmaya katılabilmek için Oriflame Satış Danışmanı olmanız gerekmektedir. Oriflame Satış Danışmanı olmayanlar Oriflame'e kayıt olarak, yarışmaya katılabilirler. Bunun için tek yapmanız gereken, 13.Katalog dönemindeki Kayıt Kampanyamızdan yararlanarak sadece 1 TL.ye kayıt olmak!

• Yüzünüzün net olarak göründüğü ve biri Wonder Colour Ruj olması şartıyla en az 3 Oriflame makyaj ürünü kullanarak yaptığınız makyajla çektirdiğiniz fotoğrafınızı ürünleri de göstererek pr@oriflame.com.tr adresine gönderin.
• Makyaj yaparken kullandığınız ürünleri de göstererek çektirdiğiniz fotoğrafınızı yarışmaya göndermek için son tarih 28 Eylül 2011 saat 12.00'dır.

• 29 Eylül-9 Ekim tarihleri arasında Resmi Facebook sayfamızdan yapılacak oylama sonucunda en çok beğeniyi toplayan fotoğrafın sahibi Makyaj İstasyonu'nu kazanır.
• Kazanan 10 Ekim 2011 günü Oriflame Türkiye Resmi web sitesinde açıklanacaktır.

Makyaj İstasyonu'nun Özellikleri
. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi katlanabilir özellikleri sayesinde Makyaj İstasyonunu istediğiniz her yere taşıyabilecek, içine her türlü makyaj malzemenizi koyabileceksiniz.''


-Tırnak işaretine aldığım alan Oriflame Türkiyenin resmi internet sitesinden alıntıdır.Yine yukarıda belirtildiği gibi bu ay kayıt kampanyası var ve kayıt ücreti YALNIZCA 1 TL !!!
Hatırlatmakta fayda var bu kayıt ücreti bir defaya mahsus alınıyor ve yeni üyelerin Hoşgeldiniz Programı'na katılma şansı oluyor.
Oriflame'e kaydolmak,üyelik ile ilgili bilgi almak ya da hoşgeldiniz programının sağladığı avantajlar hakkında bilgi edinmek isteyenler bana mail atabilir,yorum atabilirler...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder